Pálfi Gyurka kalandjai – Mesés családi kalandtúra a Göcseji Falumúzeumban

március 30. 14:00 - 15:00

750Ft - 4 790Ft

A kalandtúra résztvevői Balaton László író vezetésével, Pálfi Gyurka nyomában járhatják be a Falumúzeum épületeit, ismerhetik meg az évszak napjaira jellemző élethelyzeteket, munkafolyamatokat, és az állatokat is.
Megtapasztalhatják az egykor volt göcseji parasztemberek olykor bizony embert próbáló életét, bepillantást nyerhetnek abba az évszázadokon keresztül, apáról fiúra szálló tudástárba, amelyik segítette a boldogulást.
Az éppen aktuális hétköznapi tennivalók mellett természetesen az ünnepi pillanatok
felelevenítése sem maradhat el!

március 30.
750Ft - 4 790Ft
, ,

Göcseji Falumúzeum
Falumúzeum u.

Jegyek

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Jegyek online értékesítése lezárult, vásárolni csak a helyszínen lehetséges korlátozott számban.