Nyári napközis táborok a Mindszentyneumban

30 000Ft - 33 000Ft
Nyári napközis táborok a Mindszentyneumban

Kedves Szülők, Nagyszülők!

A Mindszentyneum nyári táborai olyan, kisiskolások számára szervezett napközis táborok, amely egy egész hetes felejthetetlen élményt biztosít azoknak a gyerekeknek, akik még otthon alszanak a szüleikkel. A Mindszentyneum táboraiban tartalmas és szórakoztató időtöltést kínálunk, miközben a gyerekek felfedezhetik Zalaegerszeg új és izgalmas múzeumát. Szerető közösséget építünk, segítünk barátokat találni, az önbizalmat táplálni, és mosolyt csalni a legfélénkebbek arcára is. A mesék világának felidézésével mi egy vidám utazásra hívjuk a gyerekeket, amely ötvözi a játékot, a mozgást, a zenét, a kézművesség örömeit. A kis vándorok biztosan boldogan térnek majd haza! Otthonos környezetben várja a kicsiket a gyerekek táboroztatásában gyakorlott, dinamikus csapatunk.

• Ajánlott korosztály: 7-12 éves gyermekek
  • A foglalkozások 08:00-16:00 között zajlanak. A gyermekek felügyeletét 07:30-tól 16:30-ig vállaljuk.
  • Létszám: táboronként minimum 8 főtől, maximum 25 főig lehetséges.
  • Helyszín: Mindszentyneum, Zalaegerszeg, Batthyány út 4-6.
  • Jelentkezés: űrlap kitöltése után részletes információkat küldünk, a jelentkezés csak a tábor befizetése után válik véglegessé: https://forms.gle/w6H7XExhCcXBY25o6

Részvételi díj: 33.000 Ft / gyermek (-3.000 Ft testvérkedvezmény), mely tartalmazza az egyszeri meleg étkezést.

Fizetési módok: a tábor díja fizethető átutalással illetve a Mindszentyneum pénztárában készpénzzel és bankkártyával is.

2023.07.31-08.04. Sisi tábor

Sisivel, a magyar királynével és Herceg Egérvári Elemérrel tölthetsz el feledhetetlen napokat!
Meghívunk egy „jeges” teadélutánra
Királyi koronát és ékszereket készítünk
Kóstolhatsz Erzsébet-karikát és ibolyaszörpöt
Korabeli ruhákat tervezünk, hajfonatokat és kontyokat készítünk
Kiskertészként kastélyparkot tervezhetsz
Felidézzük a reformkori bálok hangulatát
Megtudhatod, hogy hogyan éltek, és mit játszottak a főúri gyerekek, sőt ki is próbálhatod azokat.
Ajánlott korosztály: 1-4. osztály
Létszám: táboronként minimum 8 főtől, maximum 25 főig lehetséges.
A foglalkozások 08:00 óra és 16:00 óra között zajlanak.
A gyermekek felügyeletét 07:30-tól 16:30-ig vállaljuk.

2023.08.07.-08.11. Egyszer volt, hol nem volt – mesetábor

Ez az a hely, ahol akkor is süt a nap, ha odakint éppen esik az eső. Ha van kedved részt venni egy mesebeli kalandban, és érdekelnek a sárkányok és a tündérek, akkor köztünk a helyed, hogy felfedezd a népmesék titokzatos világát! Öt napra a legendák nyomába eredünk mókás és játékos, de éppúgy elgondolkodtató feladatokkal. Táncházban járjuk a táncot, éneklünk és zenélünk. Mindennap más mesehős bőrébe bújhattok, alkothattok, varázsolhattok!

Királylányok, királyfik, mesére fel! Alig várjuk, hogy velünk nyaralj, és új barátokat szerezz!

Vezeti: Tóth Adél mesepedagógus

Ajánlott korosztály: 1-5. osztály

2023.06.26. 08:00
2023.08.11. 16:00
30 000Ft - 33 000Ft

Jegyek

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Jegyek online értékesítése lezárult, vásárolni csak a helyszínen lehetséges korlátozott számban.