Programok betöltése

2024.

február 24. 14:30 - 15:30

750Ft - 4 790Ft

Balaton László „Göcseji tél” című mesés foglalkoztató füzete életre kel és maga a szerző vezeti körbe a családokat a múzeum portái között. A mesében szereplő Pálfi Gyuri nyomában bejárhatják a Falumúzeum épületeit, megismerhetik a téli napokra jellemző élethelyzeteket, munkafolyamatokat, és az állatokat is. A játékos, interaktív foglalkozás során a látogatók belecsöppenhetnek a régmúlt göcseji mindennapokba.

Dátum:
február 24.
Időpont:
Összeg:
750Ft - 4 790Ft
Program kategóriák:
, , ,
Program címkék:

Helyszín

Göcseji Falumúzeum
Falumúzeum u.
8900 Zalaegerszeg
+ Google Térkép
Telefon:

Jegyek

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Jegyek online értékesítése lezárult, vásárolni csak a helyszínen lehetséges korlátozott számban.