Ismétlődő program Programsorozat: Nyári táborok

Élő világ, Élővilág – Reset Camp napközis tábor (1. turnus)

június 24. 08:00 - június 28. 16:00

A tábor különlegessége és egyben alapfeltétele, hogy résztvevőinknek okoseszköz nélkül kell érkezniük, így lehetőség nyílik a valódi kapcsolatokra és a természet közelségének megtapasztalására. A gyerekek nagy- és dédszülőik világában találják majd magukat. Megismerkedhetnek a falusi életmód hagyományos feladataival, azzal, hogyan lehet a környezetre vigyázva, azt nem kihasználva boldogulni. Kertészkedhetnek, gyűjtögethetnek, és az állatvilágról is értékes ismereteket szerezhetnek.
Természetesen a játék sem maradhat el. Megtapasztalhatják milyen csodás játék lehetőségeket képes nyújtani a természet!
Mindezek mellett a hét során mindenki megírhatja saját göcseji történetét, és illusztrációkat is készíthet hozzá!

A táborra jelentkezni online a https://docs.google.com/forms/d/1EJ1EBzT7Itk1mF1_dc_KhRsOIvZWNhHHTgaW2lT7k2s/viewform?pli=1&pli=1&edit_requested=true linken lehetséges.

Válasszon többet múzeumi táboraink közül és kedvezményben részesül!
Két táborhely vásárlása esetén 10%, három táborhely vásárlása esetén 15%, 4 táborhely vásárlása esetén 20% a kedvezmény.

június 24. 08:00
június 28. 16:00