Navigációs nézetek

Mai nap
Egész nap
Featured Kiemelt

Nőnek lenni akkor… időszaki kiállítás

Göcseji Múzeum Batthyány Lajos u. 2, Zalaegerszeg

A kiállításban kilenc olyan nő életét ismerheti meg a látogató, akik kiemelkedtek társaik közül, nem férjük vagy családjuk által boldogultak, hanem kenyérkereső foglalkozást űzve lettek megbecsült tagjai Zalaegerszeg, Zala megye társadalmának.

Tojáskereső futás

Göcseji Falumúzeum Falumúzeum u., Zalaegerszeg

Húsvéthétfő délután közel ezer elrejtett csokitojással és izgalmas programokkal várjuk a család minden tagját.

Folyamatban
Featured Kiemelt

Rejtélyek, sorsok, múmiák

Mindszentyneum Batthyány u. 4-6., Zalaegerszeg

A Magyar Természettudományi Múzeum és a váci Tragor Ignác Múzeum vándorkiállítása a világon egyedülálló váci lelet-együttes feltárásának a történetét, múmiák saját, személyes történeteit és természettudományos módszerekkel való vizsgálatának eredményeit meséli el.

SZABADULÓSZOBA – Az eltűnt múmiák nyomában

Mindszentyneum Batthyány u. 4-6., Zalaegerszeg

Az eltűnt múmiák rejtélye – szabadulószoba 2-6 fős csapatok részére! Vácott ünnepséget készítenek elő a feltárások 30. évfordulója alkalmából. A szervezőknek feltűnik, hogy több koporsó és 9 múmia is hiányzik. De vajon hova tűntek?